DOPORUČUJEME

AKCE
NOVINKA
NOVINKA
{{item.nazev}}{{item.nazev}}

Série:
Katalogové číslo:
Záruka:
Dostupnost:

Vaše cena:

shopping cart
obr

ALVEUS ROCK ROLL

Řada dřezů ROCK& ROLL
je vyrobena z vysoce kvalitního  kompozitu Granital. Díky nejnovější technologií a použití přírodních složek kompozitního povrchu Granital zůstane hedvábně hladký a snadno se čisticí. Rock & Roll je  to široká řada, která obsahuje až 11 modelů v zajímavých barvách a designech. Díky široké škále dřezů si můžete vybrat model, který se nejlépe hodí do vaší kuchyně. Jsou k dispozici  v  krásných a různorodých barvách.

obr

ALVEUS ZOOM

Dřezy Zoom to je naše nejnovější řada. Vyznačují se jedinečným designem odkapní plochy.
Je to kompromis mezi kvalitou, velikostí a cenou.
Dřezy Zoom jsou vhodné pro skříně s minimální šířkou 45 cm. V závislosti na vašich potřebách a  kuchyni si můžete vybrat mezi těmito třemi rozměry tohoto moderního designu dřezu.
Jako příslušenství nabízíme krájecí desky a koše, které jsou určeny pro řadu dřezů Zoom.

obr

ALVEUS NIAGARA

Oblíbená řada dřezů Alveus Niagara, která je stálou nabídkou v sortimentu značky Alveus. Díky kombinaci moderního designu s nadčasovými liniemi, dřezy  Niagara našly mnoho zákazníků. Perfektně sladěné příslušenství doplňuje estetický vzhled a činí tak z kombinace dřezu z této řady s dalším příslušenstvím plně funkční mycí zónu. Série dřezů Alveus Niagara je vyráběna ve čtyřech atraktivních odstínech, černé, dvou variantách béžové a nově zařazené a velmi atraktvní bílé. Kompletní sortiment série Niagara naleznete v našem e-shopu za velmi příjmné ceny s dodáním do druhého dne.

obr

ALVEUS LINE

Série dřezů Alveus LINE má jednoduchá řešení v čisté formě. Dřezy Alveus LINE usnadňují uživateli každodenní práci  v kuchyni díky  široké nabídce příslušenství jako jsou například krájecí desky dřevěné i skleněné, odkapové misky, které jdou také zavěsit do dřezové nádoby.

Velká dřezová nádoba  v kombinaci s velkou pracovní plochu v designově elegantním provedení za rozumnou cenu  uspokojí i nejnáročnější uživatele. Dřezy řady Alveus Line jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli ve dvou strukturách povrchu - klasický hladký nerez a tkaná struktura.
obr

ALVEUS MONARCH

Každá kuchyň si zaslouží báječný dřez. Sortiment dřezů obchodní značky Alveus se spojil se skupinou kuchyňských dřezů Monarch, které jsou k dispozici ve třech odstínech z nerezové oceli. Ve Vaší kuchyni určité modely můžou zazářit v nových odstínech z nerezové  oceli - zlato, měď nebo antracit.

Díky unikátní výrobní metodě jsou dřezy extrémně odolné, neztrácí barvu a jejich kovový lesk vnáší do kuchyně mystiku.